Obróbka glazury – wandeli

Nie ulega wątpliwości, że prace glazurnicze powiązane z przycinaniem płytek o różnej grubości wymagają przede wszystkim zastosowania specjalistycznego sprzętu, który będzie działał niezawodnie a także precyzyjnie. Stąd też tak dużym zainteresowaniem specjalistów cieszą się przecinarki wandeli. Trzeba podkreślić, że jest to innowacyjny sprzęt, który wyposażony jest w masowe funkcje, w dodatku posiada ogromny atut w takiej postaci, że może służyć do obróbki materiału zarówno na sucho jak też na mokro.

W dodatku do takich przecinarek pasują wszystkie tarcze przeznaczone do szlifierek kątowych. Warto pamiętać też o tym, że konstrukcja tych maszynek stworzona jest z lekkiego a równocześnie charakteryzującego się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi aluminium. W związku z tym jest to sprzęt lekki, mobilny a także poręczny, który ułatwia wykonanie prac.
Przecinarki do płytek – co warto mieć świadomość tego?
Wszyscy glazurnicy perfekcyjnie zdają sobie sprawę, że podstawą świetnie wykonanej pracy jest przede wszystkim wykorzystywanie z nowoczesnego a także elastycznego sprzętu. Warto zatem podkreślić, że dystrybutor wandeli oferuje swoim klientom szeroki wybór urządzeń, które z pewnością spełnią ich oczekiwania zarówno pod kątem parametrów technicznych jak również użytkowych. Warto zdawać sobie sprawę również o tym, że są to urządzenia, które dają ogromne możliwości konfiguracji a także regulacji, które można utworzyć za pomocą podstawowego kompletu kluczy. Co za tym idzie, możemy wyregulować na przykład kąt lasera, niemniej jednak też wysokość stołu, ustawienia punktu czujnika czy też powiększenie albo zmniejszenie prędkości głowicy. Warto zdawać sobie sprawę też o tym, że maszynki wandeli to brak problemów takich jak uciekanie tarczy z linii cięcia, niemniej jednak również pękanie płytek w czasie prac związanych z obróbką. Co więcej z wykorzystaniem takiej maszynki wykonamy także pracę takie jak cięcie łukiem. Nie powinno zatem być zaskoczeniem, że jest to marka coraz częściej wybierana przez specjalistycznych glazurników, którzy doceniają ogromne sposobów jakie stwarza sprzęt przeznaczony do obróbki glazury zarówno na mokro jak także suchą. Warto dodać także o tym, że są to przecinarki elektryczne, które wyposażone są między innymi w tryb automatyczny jak także manualny.

Dodatkowe informacje: dystrybutor wandeli.