Wynajem czekoladowej fontanny

Elegancka czekoladowa fontanna

W teraźniejszych czasach na polskich weselach można odnaleźć wiele dodatkowych atrakcji. Nasi wspaniali goście weselni muszą przecież posiadać jeszcze jakąś inną atrakcję, niż wyłącznie dobry zespół muzyczny. Najczęściej spotykanymi atrakcjami jest fotobudka, ciekawa stacja kulinarna albo fontanna czekoladowa.

Zarezerwowanie specjalnej stacji kulinarnej, na której są realizowane tatary, kolorowe drinki lub flambirowane naleśniki jest niestety dosyć drogą atrakcją. Jej wysoka cena jest niestety uzasadniona, gdyż musicie zapłacić zarówno za wykorzystane produkty spożywcze, jak i za wyszkolonego pracownika, który przez kilka godzin będzie przygotowywał przepyszne tatary lub drinki dla waszych gości weselnych. O sporo tańszą oraz niewiarygodnie ładną atrakcją weselną jest fontanna czekoladowa. Produkt ten niezwykle elegancko prezentuje się na eleganckich przyjęciach weselnych podkreślając wypchany pieniędzmi portfel gospodarzy. Jeżeli zatem zależy wam na zademonstrowaniu swojej bogatej strony dla gości weselnych, to zdecydowanie warto zainwestować własne pieniądze w fontannę czekoladową. Będzie to szalenie elegancka atrakcja weselna, która podkreśli luksusowy charakter waszego przyjęcia.
Czekoladowa fontanna może zostać wynajęta wraz z owocami lub bez nich. Koszt przygotowania owoców przez firmę oferującą wynajem fontann czekoladowych jest szalenie wysoki. Firma nie specjalizuje się w dystrybucji pokrojonych owoców, dlatego ich nagłe sprowadzenie na potrzeby klienta jest niezwykle kosztowne. Właściciel wynajętej przez was sali weselnej lub firmy cateringowej na pewno z chęcią przygotuje dla was perfekcyjnie pokrojone owoce za dodatkową, niewielką opłatą. Na pewno zarezerwowanie fontanny czekoladowej okaże się faktycznym strzałem w dziesiątkę. Świeże owoce zanużone w mlecznej czekoladzie na pewno zasmakują dla wszystkich gości weselnych, a w szczególności dla tych najmłodszych. Rodzice najmłodszych gości weselnych będą zaskoczeni, jaką miłością do świeżych owoców pałają ich dzieci. Na pewno właściwie każdy uroczy gość weselny w ciągu jednego wieczoru zje więcej owoców zanużonych w czekadzie, niż w ciągu całego tygodnia. To właśnie w szczególności dla tych najmłodszych gości i ich rodziców warto zainwestować własne środki finansowe w czekoladową fontannę.
Polecana strona: fontanna czekoladowa.

Opublikowano Kategorie InneTagi