Najlepsze bajgle amerykańskie w Warszawie

Normalne, polskie śniadanie zainteresowanym osobom z nas może się znudzić i warto poszukać innych, ciekawych inspiracji. W końcu każdy kraj na świecie posiada kilka własnych wariacji na temat śniadania i warto spróbować chociaż te najpyszniejsze z nich. Faktycznym rarytasem w Stanach Zjednoczonych są bajgle amerykańskie.

Jeśli uwielbiacie oglądać amerykańskie filmy, to na pewno nieraz widzieliście tą jedyną w swoim stylu bułkę z dziurką w środku. W faktycznym bajglu kryje się co niemiara ciekawych smaków, najczęściej wszelkiego rodzaju połączenia warzyw, sosów , a ponadto mięsa. Jeżeli już poszukujecie intrygującej alternatywy śniadaniowej w Warszawie, to zdecydowanie warto wybrać się na american bagels. W stolicy naszego kraju znajdziecie kilka polecanych restauracji, kawiarni oraz dodatkowo piekarni serwujących te przepyszne kanapki. Naprawdę warto wybrać się do jednego z takowych miejsc, aby zjeść coś nie tylko oryginalnego, niemniej jednak także niesamowicie pysznego.

Bajgle Warszawa cieszą się ogromną popularnością zarówno pomiędzy mieszkańców miasta, jak i przejezdnych turystów. Warto zatem przygotować się na dość duże tłumy o poranku, szczególnie w weekend. Wielu Warszawiaków uwielbia spędzać weekend z familią zaczynając od odpowiedniego śniadania na mieście. Nic więc dziwnego, że istnieje tak wiele restauracji oraz kawiarni serwujących przepyszne śniadania do godziny dwunastej. Jeżeli już chcecie zabrać swoich bliskich na dość nietypowy wypad na miasto, to warto skusić się na kawiarnię serwującą amerykańskie bajgle. Na start wasi bliscy mogą być troszkę zaskoczeni tym pomysłem, szczególnie gdy nie są skorzy do eksperymentów śniadaniowych. Na pewno jednakże nie będą wstanie oprzeć się tej przepysznej kanapce i będą zadowoleni z zorganizowanego wypadku. Bajgle amerykańskie są dosyć drogie, ale z całą pewnością warte swojej ceny. W menu znajdziecie na pewno przynajmniej jedną wersję wegańską, co jest na pewno bardzo dobrą informacją dla wszystkich osób unikających mięsa , a dodatkowo produktów odzwierzęcych. Możecie także w każdym momencie poprosić o zaserwowanie danej kanapki bez mięsa.
Sprawdź tutaj: american bagels.