Import aut z usa – usługi

Jeżeli już myślimy o kupnie auta ze Stanów Zjednoczonych, to na 100 procent warto korzystać z oferty firmy, która oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie. Warto pamiętać więc o tym, że jest to pomocy dotycząca nie tylko i wyłącznie importu, ale także licytowania wybranego przez klienta egzemplarza. Firma americar zajmuje się więc fachową pomocą skierowaną do klientów indywidualnych a także biznesowych, która dotyczy licytowania na aukcjach w Stanach Zjednoczonych wybranych marek pojazdów, jak również importowania tych aut pod wskazany przez klienta adres.

Powinno się pamiętać o tym, że jest to usługa realizowana nie tylko i wyłącznie kompleksowo, ale również indywidualnie dopasowana do konkretnego klienta a także jego potrzeb oraz wymagań.
Import pojazdów ze Stanów Zjednoczonych – co trzeba mieć świadomość tego?
Na początku powinno się zaznaczyć, że taki import aut z usa to usługa realizowana w pełni profesjonalnie, a zatem wybrany oraz wylicytowany samochód zostanie dostarczony klientowi pod wskazany przez niego adres. Jeśli więc pragniemy korzystać z takich usług, to w pierwszej kolejności musimy skontaktować się z firmą i określić jakiego samochodu szukamy. Pracownicy firmy wynajdą jednakowyochód, następnie pomogą nam w licytacji. Warto być świadomym też o tym, że wybrany przez nas samochód zostanie w bardzo szczegółowy sposób sprawdzony, a więc w głównej mierze zostanie sprawdzona jego historia, jak również wersja wyposażenia. Trzeba wspomnieć także o tym, że samochody z USA często są o wiele tańsze niż te pochodzące z rynku europejskiego, nierzadko różnica sięga nawet kilkudziesięciu procent. A przy tym, bardzo często samochody pochodzące z rynku amerykańskiego są nie gorzej wyposażone, jak też lepiej utrzymane i nie gorzej serwisowane. Co więcej, można w łatwy sposób sprawdzić historię, a zatem na przykład czy uległy jakiś poważnym wypadkom czy również stłuczkom. Prócz tego, americar to także firma, która para się wsparciem, a zatem pomoże nam w wybraniu dobrego samochodu dopasowanego do naszych potrzeb. Usługi obejmują także weryfikację historii samochodu, jak także wycenę samochodu. Ponadto, możemy także liczyć na pomoc w zakresie licytowania, jak także załatwiania wszelkich formalności związanych z importem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że zdecydowanie coraz więcej osób korzysta z usług takich firm.

Warto sprawdzić: americar.