Polecana wypozyczalnia samochodów osobowych

Polecana wypozyczalnia samochodów osobowych

Według aktualnie obowiązujących przepisów w naszym kraju, każda poszkodowany kierowca ma prawo ubiegać się do darmowego auta zastępczego. Auta z OC sprawcy Łomża są dostępne aktualnie dla każdej osoby bez względu na to, w jaki sposób wykorzystywane jest wypożyczony samochód osobowy. Obecnie auto uważa się za podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego, dlatego argumentacja o odwożeniu dzieci do szkoły lub wykonywaniu zakupów jest wystarczająca, by móc korzystać z darmowego samochodu osobowego.

Auto zastępcze przysługuje dla osoby poszkodowanej w trakcie trwających prac naprawczych jej samochodu osobowego. Jeżeli już auto nadaje się jedynie do kasacji, to wówczas ustalana jest ilość dni, która jest potrzebna dla kierowcy do zakupienia samochodu osobowego. Zazwyczaj jest to od kilku do kilkunastu dni. Dokładna ilość dni została ustalona w przepisach dotyczących ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Warto się z nimi gruntownie zaznajomić, abyście poznali wszystkie przysługujące wam prawa.
Generalnie najważniejszą zasadą w przypadku ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej jest wyrównanie powstałych strat. Strona poszkodowana nie może zatem wzbogacić się, ani zbiednieć z powodu wystąpienia losowego zdarzenia, na które nie posiadała żadnego wpływu. Wypożyczalnia samochodów Łomża bezpłatnie z OC sprawcy wypożyczy wam konkretny model, który jest zbliżony do waszego zepsutego samochodu. Nie możecie więc zdecydować się na droższy model, chyba, że sami pokryjecie istniejącą różnicę w koszcie wypożyczenia droższego auta. Kolejną istotną kwestią jest terminowe oddanie samochodu osobowego. Według obowiązujących przepisów, poszkodowany kierowca powinien jeszcze tego samego dnia odebrać z naprawy swoje auto oraz oddać wypożyczony samochód osobowy. Przepisy umożliwiają oddanie wypożyczonego auta jeden dzień później, jednak dłużej z całą pewnością nie powinniście go przetrzymywać. Za każdy dzień zwłoki będziecie musieli zapłacić z własnej kieszeni, gdyż nie zostaną te koszty pokryte przez zakład ubezpieczeń.
Zobacz więcej: wypożyczalnia busów ciechanów.