Profesjonalny odbiór techniczny mieszkania w Szczecinie

Profesjonalny odbiór techniczny mieszkania w Szczecinie

Kupienie swojego mieszkania dla wielu z nas jest największą inwestycją w naszym życiu. To właśnie w tym miejscu planujemy spędzić następnych kilkadziesiąt lat wychowując wspaniałe dzieci. Na nieszczęście na rynku nieruchomości znajduje się sporo wspaniałych oraz dodatkowo wadliwych mieszkań.

Warto więc świadomie podejść do swojej inwestycji mieszkaniowej, abyście nie musieli płacić dodatkowych kilkunastu tyś. złotych za niedociągnięcia dewelopera. Mieszkania obecnie w Polsce są już wystarczająco drogie, dlatego z całą pewnością warto uniknąć tego typu, niepotrzebnych kosztów. Zgodnie z bieżącymi zasadami, deweloper odpowiada za dane mieszkanie do chwili podpisania dokumentów. Warto zatem na Szczecin odbiór techniczny mieszkania przyjść ze specjalistą. Doświadczony specjalista budowlany w ciągu zaledwie kilku minut oceni, czy dane mieszkanie zostało doskonale wykończone. Zwróci uwagę na ewentualne niedociągnięcia występujące w instalacji wodnej lub elektrycznej , a ponadto na równość ścian. Wbrew pozorom stawianie prostych ścian wcale nie jest łatwe i wielu młodych osób musi zmierzyć się z tą przykrą niespodzianką na etapie wykończenia. Jeśli zatem w trakcie wykańczania mieszkania nie chcecie dowiedzieć się, że wymaganie dodatkowych kilku tyś. na wyrównanie ścian, to warto udać się na odbiór techniczny z doświadczonym specjalistą.
Na odbiór techniczny mieszkania – Szczecin w każdej chwili macie prawo przyjść z dowolną ilością osób towarzyszących. O ile specjalista zwróci uwagę na niezbite mankamenty istniejące w mieszkaniu, to deweloper będzie miał obowiązek je naprawić. Istnieje także sposobność znacznego spuszczenia z ceny mieszkania, nawet o kilka tyś. zł. Spadek ceny będzie oczywiście zależał od wykrytej błędy. Specjalista budowlany będzie perfekcyjnie wiedział, jak rozmawiać z deweloperem , a oprócz tego ile będzie kosztowało naprawienie danego uchybienia. Z jego pomocą na pewno uda wam się kupić perfekcyjne mieszkanie w odpowiedniej cenie. Koszt wynajęcia specjalisty jest naprawdę dość niski w porównaniu z jego ogromną rolę. Skoro zatem decydujecie się na zakupienie swojego własnego, wspaniałego mieszkania, to warto zadbać o wszelkie najmniejsze elementy. Wasze własne mieszkanie powinno być przecież doskonałe, bez żadnej znaczącej skazy.
Sprawdź również informacje na stronie: Szczecin inspektor budowlany.