Skup nieruchomości – mieszkania, domy

Coraz więcej właścicieli mieszkań czy domów jednorodzinnych decyduje się na sprzedaż swojej nieruchomości firmom skupiającym zarówno domy, jak także mieszkania czy działki. Na 100 procent jest to rozwiązanie, które odróżnia się szybką finalizacją transakcji. Jeśli wystawiamy ogłoszenia w sieci, to powinniśmy być przygotowani na długie oczekiwanie na klienta, który będzie w stanie zapłacić nam kwotę, która będzie dla nas satysfakcjonująca.

A przy tym musimy się liczyć z tym, że przyjdzie nam odbierać sporo telefonów, jak również odpisywać na zapytania wysyłane przez klientów, którzy na przykład chcą się tylko zorientować, a nie są tak de fakto zainteresowani ofertą. Dlatego też zdecydowanie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług firm skupujących nieruchomości.
Jak wygląda skupowanie nieruchomości?
Jeżeli jesteśmy zainteresowani taką ofertą firmy, to musimy zgłosić chęć sprzedania mieszkania albo domu za pomocą wypełnionego właściwie formularza, który dostępny jest na internetowej stronie firmy, która para się profesjonalnym skupem nieruchomości, takich jak mieszkania czy działki. Taki formularz wymaga od nas podania kluczowych informacji na temat nieruchomości, a więc jej umiejscowienia, wielkości podanej w metrach kwadratowych, jak również informacji dotyczących stanu technicznego, czy posiadanych udogodnień takich jak tarasy, balkony czy miejsca postojowe. Trzeba zaznaczyć, że skup nieruchomości Kraków to sposobność sprzedania zarówno mieszkania w dobrym stanie technicznym, jak też takiego z drobnymi usterkami oraz w złym stanie technicznym, czyli przeznaczonego do generalnego remontu. A dodatkowo, możemy także sprzedać nieruchomość, która jest zadłużona, a zatem nieruchomość z komornikiem, którą bardzo ciężko sprzedać jest komuś innemu. Jest to więc rozwiązanie bardzo opłacalne, z którego korzysta wiele osób, które przede wszystkim chcąc bardzo szybko pozbyć się nieruchomości i otrzymać gotówkę do ręki. Z pewnością skup mieszkań Kraków to szybka usługa, która przebiega przy minimum formalności. A dodatkowo, pracownicy skupu oferują również pomoc przy kompletowaniu dokumentów, które są potrzebne przy finalizacji transakcji. Co za tym idzie, skup nieruchomości Kraków to usługa kompleksowa ukierunkowana do osób prywatnych i firm.

Warto sprawdzić: skup zadłużonych mieszkań Kraków.