Kompleksowe usługi adwokackie

Reprezentacja klienta w sądzie

Stojąc przed ślubnym ołtarzem wielu z nas pragnie spędzić kompletne życie z ukochaną osobą. Niestety życie pisze nam bardzo różnorodne scenariusze i po kilku lub nawet kilkudziesięciu latach postanawiamy pójść w 2, w pełni przeciwne drogi. Małżeństwa o długim stażu dysponują zwykle bardzo sporym, wspólnym majątkiem, którego podzielenie nie będzie łatwym celem.

Jeśli zatem posiadacie dosyć pokaźny wspólny majątek, a wasza ukochana osoba na pewno będzie o niego zaciekle walczyć, to warto zainwestować własne środki finansowe w dobrego adwokata. Adwokat Nowy Sącz będzie wam niezbędny już na etapie sprawy rozwodowej. Według obowiązujących w Polsce przepisów, rozwód z orzeczeniem o winie pozwala na zgarnięcie znacznie większej części wspólnego majątku. O ile zatem nie udało wam się zyskać rozwodu za porozumieniem stron, to warto już na tym etapie zainwestować swoje pieniądze w dobrego adwokata. Doświadczony prawnik Nowy Sącz w swoim życiu prowadził już wiele skomplikowanych spraw rozwodowych, z których udało mu się wyjść zwycięsko. Posiadanie prawnika jest nawet konieczne, jeśli druga strona zdecydowała się też na taką inwestycję. Z własną niemalże byłą żoną albo mężem uda wam się zmierzyć w sądzie, niemniej jednak nie z doświadczonym adwokatem. O ile nie będziecie również posiadali dobrego reprezentanta, to na nieszczęście już początkowo możecie się spodziewać przegranej sprawy.
Pozytywny wynik rozprawy rozwodowej w dużym stopniu ułatwi wam kolejny proces, czyli podział majątku. Tutaj adwokat Nowy Sącz również będzie wam niezbędny, by prawidłowo przeprowadzić wycenę posiadanego majątku. De facto możecie się zdziwić, jak rozbieżne są wyceny realizowane przez różnorakich rzeczoznawców. Jeśli więc zależy wam na znacznym zaniżeniu wartości waszego wspólnego majątku albo pewnej jego części, to adwokat bez najmniejszego problemu załatwi wam dobrego rzeczoznawcę. Na rynku znajdzie się również wielu fachowców słynących z zawyżania cen. Bez wątpienia nie jest to żadna nieuczciwa praktyka, jedynie po prostu różny charakter rzeczoznawców. Niektórzy z nas posiadają talent do zaniżania wszystkich cen, jednakże inni zakładają z góry większe kwoty. Rzeczoznawca również jest człowiekiem, więc w każdym momencie będzie posiadał tendencję w jedną albo w drugą stronę.
Zobacz więcej: Adwokat Nowy Sącz.